5
Paź

Firmowe Kartek świąteczne z logo

Okres Bożego narodzenia czy Wielkanocy to okres niezwykły –warto w tym okresie przypomnieć się swoim kontrahentom oraz podziękować im za dotychczasową współprace. Wysłanie firmowych Kartek świątecznych z logo naszej firmy i indywidualna treścią życzeń to miły gest a zarazem dyskretna forma reklamy pozytywnie odbierana i jako nie nachalna.  Firmowe Kartek świąteczne z logo bardzo często są mile odbierane przez osoby obdarowane, dlatego warto postarać się o ten drobny gest, który jest dobrze odbierany przez naszych klientów a zarazem jest fajną formą reklamy i przypomnienie się o swojej ofercie i wzmocnienia relacji z naszymi kontrahentami. Firmowe Kartki Świąteczne dobrze wpływają właśnie na wzmocnienie relacji oraz utrzymanie dobrego wizerunku firmy.

Biznesowe Kartki świąteczne z logo

Kartki świąteczne dla firm oraz Kartki wielkanocne z własną treścią życzeń można zrealizować w wielu drukarniach internetowym – jedną z nich jest www.swiat-kartek.pl specjalizująca się w realizacji firmowych kartek świątecznych z logo. Posiada w ofercie szeroką kolekcję gotowych wzorów kartek, które możemy dostosować pod siebie – pełna personalizacja tak jak m.in. własna treść życzeń, możliwość umieszczenia logo na kartek świątecznej czy danych adresowych pozwala zrealizować zamówienie w pełni dostosowane pod wiele wymagań firm, czy klientów indywidualnych. Wybierając Kartki wielkanocne z logo czy świąteczne warto zabrać pod uwagę kilka kwestii aby zachować pełen profesjonalizm  zadbaj o to aby kartki świąteczne były spójne z nasza firma oraz marką.

Firmowe kartki świąteczne to nie jedynie kwestia wizualna i grafika na nich mieszczona . Istotnym elementem całości kartki świątecznej są życzenia bożonarodzeniowe dla firmy z którą współpracujemy i której będzie ona wręczana. Nie każdy ma talent to pisania więc warto skorzystać z gotowych treści życzeń m.in. dostępnych przy wyborze kartek  na www.swiat-kartek.pl/kartki-swiateczne można a je oczywiście dostosować pod siebie tak  by pasowały do naszych składanych życzeń.

Firmowe Kartek świąteczne z logo

Kartki świąteczne z logo?

Pewnie zastanawiasz się czy wybrać kartki świąteczne z logo? Jeżeli posiadasz logo firmowe warto je wykorzystać czy składania życzeń. Projektując kartki świąteczne zabierz pod uwagę aby logo pasowała do całości kartki – wybierz taka grafikę kartki która kolorystycznie jest spójna z kartka, ma tą sama gamę kolorystyczną, która czcionki  w logo użyty był również podobny lub taki sam w treści życzeń jak i na okładce kartki świątecznej. Wybierając kartę kierują się stylem logo wybierz kartki minimalistyczne jeżeli twoje logo jest proste, w nowoczesnym stylu – zadbaj aby kartki świąteczne wyglądały estetycznie tworząc graficznie spójna całość.

  • co zadbać wybierają kartki świąteczne?
  • zadbaj aby była spójna z wizerunkiem naszej firmy m.in. kolorystyka kratki nawiązywała do kolorystyki firmy, ich materiałów reklamowych lub loga.
  • spersonalizuj treść życzeń aby była indywidualna i wyjątkowa
  • podaj na kartce np. na odwrocie kartki dane adresowe – zawsze klient może po nie sięgnąć wracają do współpracy lub szukając danych adresowych
  • dodaj na kartach świątecznych logo firmy (często kartki świąteczne w firmę służą w biurze jako dekoracja w okresie świątecznych  – więc to dobra potencjalnie reklama osób odwiedzające dane biuro)