23
Cze

DEZYNSEKCJA – POZBĄDŹ SIĘ INTRUZÓW

Czy w Twoim domu pojawiły się niechciane owady? Karaluchy lub pchły chcą opanować Twój dom, a szerszenie zagrażają Twojej rodzinie?  Albo może budzisz się w nocy słysząc za ścianą niepokojące skrobanie? Dobrze trafiłeś. Jesteśmy tu by szybko i skutecznie rozwiązać ten problem.

CZYM JEST DEZYNSEKCJA

        Dezynsekcja polega na stosowaniu specjalistycznych środków powodujących wytępienie owadów pasożytniczych takich jak komary, wszy, muchy, pchły czy karaluchy ). Za pomocą dezynsekcji zwalczamy owady latające i biegające. Eliminacja uciążliwych owadów ma na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa gdyż owady te są nosicielami patogenów chorób , którymi mogą zarazić każdego z nas. Nasza firma oferuje przeprowadzanie dezynsekcji chemicznej, mechanicznej, biotechnologicznej i fizycznej.

  • Dezynsekcja chemiczna –  metoda opryskowa, żelowa, opylanie, zamgławianie termiczne – zwalczanie prusaków karaluchów, pluskiew, mrówek, rybików cukrowych
  • Dezynsekcja mechaniczna – polega na wyłapywaniu, odkurzaniu, czyszczeniu i wytrzepywaniu miejsc pojawiania się insektów
  • Dezynsekcja fizyczna – polega na stosowaniu pary wodnej do dezynfekcji sprzętu czy odzieży ( likwidacja roztoczy, alergenów), suchego lodu czy światła UV do niszczenia drobnoustrojów znajdujących się w powietrzu

 Pluskwa domowa(4)

CZYM JEST DERATYZACJA

           Deratyzacja zwana inaczej odszczurzaniem to podejmowanie działań mających na celu usunięcie gniazd gryzoni takich jak myszy i szczury, które często zakładają swoje kolonie blisko skupisk ludzkich, gdzie istnieje stały dostęp do żywności. Przykładami takich miejsc są stare budynki, piwnice, lokale gastronomiczne, stodoły, silosy, hale, magazyny, tunele szklarniowe i chlewnie. Szczury i myszy poza roznoszeniem szkodliwych chorób dokonują wielu zniszczeń takich jak przegryzanie kabli i niszczenie izolacji pomieszczeń, a także naruszanie konstrukcji budynków. Nasze działania to stosowanie pułapek na gryzonie, a także trutek, past, bloków i karmników deratyzacyjnych w celu pozbycia się uciążliwych sąsiadów. Firma https://edddrobak.pl/ poradzi sobie z każdym problemem . Nasze działanie to gwarancja skuteczności. Sprawdź, a się przekonasz.

CZYM JEST DEZYNFEKCJA

     Dezynfekcja to inaczej wszelkie działania podjęte po przeprowadzeniu w/w zabiegów, mająca na celu niszczenie chorobotwórczych drobnoustrojów ( bakterie, wirusy ) i odkażanie miejsc poddanym zabiegom. Dezynfekcje poprzedza również sanityzacja  ( wietrzenie pomieszczeń, mycie, czyszczenie , usuwanie drobnoustrojów ).

DEZYNSEKCJA SIEDLCE – CZEGO JESZCZE MOŻESZ OCZEKIWAĆ ?

         Dezynsekcja siedlce to firma z gwarancją skuteczności, Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapewniamy szybkie terminy realizacji zleceń. Czystość Twojego domu i otoczenia to dla nas priorytet. Zadzwoń, a przekonasz się, że znamy się na tym co robimy.