10
Cze

Usługi pogrzebowe zakładów w Gdyni

Pogrzeb to tradycyjne pożegnanie się z bliskimi. Towarzyszy ludzkości od wieków. Już w czasach prehistorycznych ludzie czuli potrzebę okazania szacunku Zmarłym. W dzisiejszych czasach również jest to bardzo ważny moment. Pragniemy w pewien sposób wyrazić wdzięczność za życie Zmarłego. Często przygotowanie pogrzebu wiąże się z wieloma obowiązkami, dlatego nasze zakłady oferują dużą ofertę usług pogrzebowych, dzięki którym rodzina Zmarłego, może skupić się na tym co ważne, opłakaniu ukochanej osoby i stabilizacji emocjonalnej, która jest niezwykle trudna, po tak dużej stracie. 

Doświadczenie

Nasze zakłady mają duże doświadczenie w dyskretnym i delikatnym wykonywaniu usług pogrzebowych. To niezwykle ważna umiejętność w tej profesji. Dbamy o to, by rodzina mogła spokojnie pożegnać się ze Zmarłym bez zmartwień o sam przebieg ceremonii. Wiele naszych placówek zapewnia również pomoc psychologiczną dla bliskich. Nasza wieloletnia praca pozwala nam wyciągać wnioski i sprawiać, by każdy pogrzeb był unikalny i niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek.

nagrobki na cmentarzu

Podstawowe usługi pogrzebowe
Wśród naszych podstawowych usług, którymi się zajmujemy, możemy zapewnić: organizację pochówków, duży wybór trumien oraz urn, przewóz Zmarłych na terenie kraju, Europy i świata, przygotowywanie do pogrzebu: ubieranie, makijaż, kremację, chłodnię, a także ekshumacja zwłok. Oczywiście w każdej z usług nasi pracownicy zachowują pełen profesjonalizm.

Oprawa ceremonii pogrzebowej
Prócz typowych, wyżej opisanych usług, by oddać Zmarłym szacunek często decydujemy się na przygotowanie oprawy muzycznej czy fotografa. Jesteśmy przygotowani na takie życzenia rodziny. Jesteśmy w stanie zapewnić: Mistrza Ceremonii Pogrzebowej, oprawę muzyczną, fotografowanie ceremonii pogrzebowej, filmowanie ceremonii pogrzebowej.

Pomoc w formalnościach pogrzebowo-cmentarnych
Rozumiemy, że wykonywanie czynności formalnych może być wyjątkowo trudne, w stanie rozpaczy, towarzyszącym pożegnaniu Zmarłych. Dlatego też, oferujemy również pomoc w tej dziedzinie usług pogrzebowych. Jesteśmy w stanie zaoferować: wyrabianie aktów zgonu, bezgotówkowe organizowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, formalności urzędowe, nekrologi i klepsydry.

Usługi dodatkowe
Nasze doświadczenie i usługi pogrzebowe pozwalają nam na dostrzeżenie wszystkich potrzeb klientów, w tym trudnym czasie. Nasze dodatkowe usługi, które świadczymy to: usługi kamieniarskie, organizacja odzieży żałobnej, przygotowywanie wieńców i wiązanek o najnowszych wzorach, tabliczki, autokary, mikrobusy, pomoc w organizacji styp, proces balsamowania, całoroczna opieka nad grobami oraz diamenty pamięci.