9
Kwi

Wybieramy fungicyd trójskładnikowy

Przeglądając różne oferty na pewno w pewnym momencie nie będziemy już sami wiedzieli, co wybrać? Producentów fungicydów jest bardzo dużo tak samo jak i samych środków. To, dlatego trzeba zastanowić się, z jaką chorobą w uprawach chcemy walczyć. Musimy się określić czy zależy nam na niskiej cenie czy na super, jakości?

uprawy-01

To wszystko ma znaczenie, dlatego trzeba wcześniej dobrze sobie przemyśleć nasze działanie i tym samym wybierzemy taką ofertę, jaka w stu procentach spełnia nasze wymagania. Tym bardziej, że jeśli chodzi o fungicydy to można wybrać polskiego producenta środków ochrony roślin. Mamy wtedy pewność, że to, co kupujemy działa i pomoże nam w zwalczaniu grzybów. Jeśli przeglądając bardzo różne oferty znajdziemy nazwę Kier to można zainteresować się tym fungicydem, bo swoim składem jest w stanie zdziałać naprawdę wiele. To środek chemiczny, który działa od razu i niszczy problemy z grzybami, jakie mamy.

Trzy skuteczne składniki

Kluczem do sukcesu są tutaj trzy składniki takie jak: azoksystrobina, difenokonazol, tebukonazol. Taka mieszanka daje niesamowite efekty, dlatego trzeba sprawdzić gdzie kupimy taki środek chemiczny. Wybieramy tylko i wyłącznie środki oryginalne od polskiego producenta. Nic nie kombinujemy i nie wyszukujemy czegoś, co nie będzie później działać na nasze problemy, jakie mamy z grzybami. Grzyby atakują uprawy niszcząc je, dlatego im wcześniej zrobimy skuteczny oprysk z fungicydu tym lepiej dla nas. Stosujemy taką dawkę, jaka jest zalecana przez producenta i w tym okresie, który jest w instrukcji. Wtedy zwiększamy skuteczność i zmniejszamy jakiekolwiek zagrożenie dla naszych wszystkich upraw. Ofertę ze wspominamy trójskładnikowym fungicydem znajdziemy na stronie difenokonazol. Można zapoznać się z ofertą i poczytać, jakie są proporcje poszczególnych składników. Mając taki środek do zwalczani grzybów wiemy, że to na sto procent zadziała tak jak trzeba. Grzyby znikną, a plony będą dzięki temu bardzo duże.