23
Paź

Trwałe okiełznanie niesfornych kosmyków.

Długie błyszczące włosy, pięknie pachnące i ułożone dokładnie tak jak sobie tego życzymy. To marzenie większości kobiet, niezależnie od koloru i długości włosów, pragniemy jednego, obudzić się rano, zrobić makijaż, przeczesać włosy i być gotową na kolejny pełen wyzwań dzień.

krecone blad wlosy

Rzeczywistość kontra marzenia

Jak wygląda poranek? Roztargane i splątane włosy myjemy, odżywiamy, suszymy, modelujemy, chcą osiągnąć efekt idealnej gładkości… po godzinie starań i tak okazuje się, że bez prostownicy ani rusz. Nagrzewamy naszą przyjaciółkę i pasmo po paśmie. krok po kroku dążymy do idealnej fryzury, a w myślach rozważamy: czy keratynowe prostowanie włosów byłoby dla nas rozwiązaniem? Czy dzięki temu zabiegowi zyskamy utracony czas? Czy będziemy mogły wykorzystać go bardziej produktywnie niż stojąc przed lustrem?

Obawy

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg gwarantujący gładkie i wyprostowane włosy do kilku miesięcy. Grono kobiet ma jednak duże obawy zanim zdecyduje się na ten krok. Najbardziej obawiają się, że włosy ulegną osłabieniu, przy odrastaniu mogą nieestetycznie wyglądać od czubka głowy. Wątpliwości budzi również kwestia wyglądu zaraz po zabiegu, czy to na pewno rozwiązanie dla nas? Czy keratynowe prostowanie włosów nie sprawi, że moja fryzura będzie wyglądać jakby włosy były wczorajsze?

prostowanie

Rozwiązanie

Co zrobić, aby keratynowe prostowanie włosów nie przyniosło rozczarowania, a zainwestowane pieniądze nie były zmarnowane? Oferty internetowe kuszą: zrób sama zabieg w domu, nie przepłacaj. Zdjęcia przed i po wyglądają rewelacyjnie, internet wszystko przyjmie. Trzeba jednak pamiętać, że keratynowe prostowanie włosów to zabieg wymagający precyzji i wprawnych dłoni. Mało prawdopodobne, że bez niczyjej pomocy wykonasz go dokładnie i będziesz w pełni zadowolona z efektów. Z tego względu lepiej postawić na sprawdzony zakład fryzjerski. Dzięki temu keratynowe prostowanie włosów zostanie wykonane za pomocą wysokiej jakości produktów, pod baczną opieką profesjonalistów.

Salon 1909Fryzjerzy
ul. Hoża 42
00-516 Warszawa