26
Wrz

Szwajcarskie zegarki w najmodniejszej formie – Adriatica

Szwajcaria to od lat kraj słynący z produkowanych tutaj czasomierzy – wyjątkowo dokładnych, a jednocześnie o oryginalnym designie, który sprawdza się jako modny dodatek do całości stylizacji czy sportowy gadżet pozwalający na monitorowanie swoich osiągnięć w trakcie treningu. Zegarki Adriatica https://www.otozegarki.pl/zegarki/adriatica od 1931 roku są związane ze Szwajcarską Fabryką Zegarkową.  Od lat marka znana jest z wprowadzania do sprzedaży nowych wzorów i modeli w konkurencyjnych cenach, w pełni odpowiadających na zapotrzebowania kolejnych pokoleń. W jej ofercie można znaleźć zegarki pozłacane metodą PVD, tytanowe oraz stalowe. Wśród modeli damskich i męskich można znaleźć odpowiadający w pełni naszym potrzebom i indywidualnym upodobaniom.

W 1962 roku produkcja zegarków Adriatica została przeniesiona do Biel/Biene i Bazylei w Szwajcarii. W tym także roku powstała nowa kolekcja zegarków przeznaczonych dla mężczyzn: Adriatica World Champion. Kolejna zmiana siedziby fabryki produkującej zegarki Adriatica nastąpiła w 1999 roku, kiedy przeniesiono ją do Dongio, a następnie, w 2010 roku do Camorino/Ticino. Nowe stulecie stało się inspiracją dla firmy do wprowadzania nowych technologii produkcji i tworzenia w pełni nowoczesnych czasomierzy na miarę oczekiwań współczesnych klientów.

Zegarek męski Adriatica A8243.9213QF

Obecnie zegarki marki Adriatica są popularne i rozpoznawalne m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Portugalii czy Niemczech. Eleganckie modele, wykonywane z ogromną starannością i dbałością o wszelkie detale sprawdzają się znakomicie jako dodatek do kobiecych i męskich stylizacji. Opatrzone logiem Swiss Made, są niezawodne, solidne i dokładne, a przy okazji wyjątkowo eleganckie, dzięki czemu można dobrać je dla najbardziej wymagających klientów.

Zegarek męski Adriatica A1147.5224CH

Niezawodność tej marki gwarantuje wodoszczelność poszczególnych modeli 3ATM, która powoduje, że są one odporne na zachlapanie podczas mycia rąk, deszcz czy śnieg. Szkło mineralne chroniące tarczę, pozwala na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat, jest bowiem odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Łączący klasyczną elegancję z nowoczesnym designem zegarek marki Adriatica sprawdza się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, co powoduje, że jest to wyjątkowo uniwersalna marka. Zakup zegarka marki Adriatica z pewnością sprawi przyjemność w formie prezentu dla bliskiej nam osoby. Przyciągnie także uwagę otoczenia, dzięki gustownemu wykonaniu połączonemu z najwyższą jakością działania opartą na mechanizmie kwarcowym zasilanym baterią.