18
Wrz

Noclegi blisko Zakopanego

Nie zawsze trzeba spać w samym Zakopanem, jeśli jedziemy w góry. Można odpocząć trochę od zgiełku tego miasta, które jest wręcz oblegane przez turystów. Wystarczy odjechać kawałek od miasta, a przekonamy się, że góry są tam jeszcze piękniejsze, a zatem gdzie można byłoby spać?

Na pewno Kościelisko to jest miejsce, które zaraz po Zakopanem jest wybierane, jako baza noclegowa. To może być nasza baza wypadowa do wielu szlaków górskich. Warto sprawdzić bardzo dokładnie, co to miejsce oferuje i czy to nam odpowiada. Jeśli tak to nie pozostaje nam nic innego jak zarezerwować sobie tam nocleg. Tylko, co wybrać? Jeśli chodzi o Kościelisko to można polecić apartamenty, bo na pewno będą spełniały wszystkie nasze oczekiwania. Kościelisko to urokliwe miejsce, dlatego bez względu na porę roku można będzie tam coś odkryć i zobaczyć. Na pewno będziemy zaskoczeni, że mamy blisko do atrakcji Zakopanego, ale możemy spać spokojniej i możemy z okna podziwiać piękne góry.

tatry-686814_1280

Wybieramy apartament w Kościelisku

Jeśli chcemy spać w Kościelisku to bez problemu znajdziemy idealny apartament. Przykładem może tutaj być duży rodzinny apartament Piaskowy, który przeznaczony jest dla siedmiu osób. Mieszkając tam doświadczymy luksus i góralskiego klimatu. To wszystko dzięki kominkowi, saunie i siłowni. Dla naszych dzieci jest też dostępny plan zabaw. W takim miejscu dorosłym i dzieciom nie będzie się nudziło, dlatego warto zrobić rezerwacje takiego apartament.

wzgorza-transylvania

Standardowo mamy dwie sypialnie, salon, aneks kuchenny. Oczywiście mamy również pełne wyposażenie, dlatego można od razu się tam wprowadzać i miło spędzić swój czas. Lokalizacja i samo miejsce z pięknym widokiem na góry pozwoli nam odpocząć od problemów dnia codziennego. Ten i inne apartamenty można będzie znaleźć na stronie internetowej apartamenty w górach – Zakopane. Z tak dużej oferty każdy wybierze coś dla siebie. Wystarczy wcześniej zacząć szukać apartamentów i je zarezerwować, a wtedy nie trzeba będzie wszystkiego robić na ostatnią chwilę.