11
Cze

Modnie i wygodnie? Obuwnicze rewolucje!

Chwilę, w której na półkach sklepów obuwniczych zaczęły pojawiać się sneakersy, wiele kobiet mogłoby uznać za błogosławioną. To sprytne połączenie butów sportowych z wysokim koturnem rozbudziło wiele nadziei… Czy wreszcie będzie można wydłużyć swoją sylwetkę i jednocześnie czuć się wygodnie? Czy da się wyjść po prostu w miasto bez eleganckich szpilek, ale wciąż czuć się atrakcyjnie?

buty sneakers dla mezczyzn

Odpowiedzi na te pytania oczywiście zależą od modelu i marki obuwia. Z założenia sneakersy mają być wygodne i mają modelować sylwetkę. To może się udać – na uwagę zasługują tutaj między innymi sneakersy by Retrokicks, które bardzo dobrze rozumieją całą ideę. Klienci do wyboru mają wiele ciekawych modeli, które dopasowują się do kształtu stopy i są nieporównywalnie wygodniejsze od klasycznych szpilek. Choć tworzą casualowy look, styliści już zaczęli budować niebanalne połączenia i okazuje się, że te buty pasują zarówno do jeansów, jak i do sukienek.

zestaw butow dla cwiczacego

Aby stworzyć udaną stylizację ze sneakersami od Retrokicks warto zachować otwarty umysł. Tak naprawdę moda jest bardzo otwarta na eksperymenty, a podwyższane obuwie wdzięcznie zmienia wygląd sylwetki i sprawia, że będzie na niej lepiej leżeć niemal każdy ciuch. Dzięki szerokim propozycjom od producentów można skusić się na rozmaite wariacje kolorystyczne i dopasowywanie odcienia obuwia do reszty stroju. Sneakersy są też świetną propozycją dla kobiet, które dotąd zwyczajnie nie były przyzwyczajone do obcasów i które są przekonane, że wysokie buty nie są dla nich. Mogą potrenować na modelach sportowych i przekonać się, że stopa powoli zmienia swoje nawyki. Nic tak natomiast nie zmienia postawy, kroku i pewności siebie, jak legendarny wysoki obcas. Miejmy nadzieję, że moda wciąż będzie rozwijać się w tym kierunku i będzie stawiać na połączenia komfortu z kobiecością. Być kobietą nie musi przecież znaczyć ciągłego spacerowania na ostrej, wysokiej szpilce!