3
Kwi

Ślub marzeń – przygotowania do wyjątkowego dnia

Dla każdej pary młodej, dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie, do którego niejednokrotnie, przygotowują się przez wiele miesięcy. Wszystko dlatego, że zorganizowanie uroczystości, która zapadnie w pamięci, nie jest sprawą prostą. Odpowiednia oprawa, zorganizowanie sali weselnej, a także zrobienie list gości to czynności niezbędne, ale również i takie, które zabierają najwięcej energii i czasu. Gdy nie rozpocznie się przygotowań stosunkowo wcześnie, to podwójne nerwy i stres są gwarantowane. A tego, jak wiadomo, każdy chce uniknąć.

para mloda

Dobry zwyczaj nakazuje, aby gości, których ma zamiar się zaprosić, poinformować o zbliżającej się uroczystości przynajmniej 3 miesiące wcześniej i dać im odpowiednią ilość czasu do namysłu i udzielenia konkretnej odpowiedzi. Mając już listę osób, które potwierdziły swoje przybycie, można mniej więcej obliczyć koszty całej imprezy i przygotować salę wynajętą na ich przybycie. Odpowiednie miejsce to takie, które po wydzieleniu sfery do odpoczynku i poczęstunku, dysponuje jeszcze przestrzenią do tańca i zabawy.

wedding-para-couple-young-married-couple

Nie należy zapominać o oprawie muzycznej. Są zespoły, które mają niezwykle wszechstronny repertuar i są w stanie zachęcić do zabawy nawet największego ponuraka. Następną, bardzo istotną kwestią jest fotografia ślubna Nowy Sącz. Odpowiednio udokumentowane wydarzenie to pamiątka na całe życie. Po album ze zdjęciami można bowiem sięgnąć w każdej chwili i przypomnieć sobie ten szczególny dzień. A goście na pewno będą zachwyceni, jeśli dostaną na pamiątkę zdjęcie pary młodej. Dzisiejsze sesje zdjęciowe niczym nie przypominają tych sprzed lat. Najlepsze zdjęcia to takie, które nie są pozowane. Takie, które ukazują magię danej chwili i szczere szczęście młodej pary, a także doskonałą zabawę wszystkich przybyłych na uroczystość gości.

Bez względu na to, czy ślub jest wystawny, czy skromny, najważniejsze jest uzbrojenie się w dobry humor, a także, jak nakazuje tradycja – zabawa do białego rana.