16
Lis

Ślub- marzenie każdej dziewczynki

Już jako małe dziewczynki, marzymy o przepięknej, bajkowej ceremonii, o księciu na białym koniu i wspaniałej sukni ślubnej. Gdy dorastamy, nasz gust trochę się zmienia, ale ciągle chcemy uczynić ten dzień niepowtarzalnym. Aby tak się stało, najpierw trzeba poświęcić sporo czasu i pracy, by później zbierać obfite „plony”. Prawie wszyscy mają w głowie wizję tego dnia, wyobrażają sobie, jak będzie ubrany kościół i sala weselna, jakim autem pojedziemy, panie mają wybrany model sukni itd. Teraz wystarczy tylko kolejne te sprawy dokończyć i nadać im realny wymiar. Zaczynamy od wybrania daty ślubu kościelnego i przyjęcia weselnego. Kierujemy się względami osobistymi, jeśli wolimy wakacje i słoneczną aurę, wybieramy letnie terminy, jeśli jesteśmy fanami jesieni, to zaklepujemy któryś jesienny dzień itd itp. Wszystko zależy od nas, to my jesteśmy panami swojego losu i tylko od nas zależy, jak będzie wyglądał ten nasz najpiękniejszy dzień w życiu.

Fotografia ślubna

Gdy decydujemy się na fotografa ślubnego, kosztem kamerzysty, powinna być to wyjątkowa osoba, profesjonalna i utalentowana. Nie potrzebujemy amatora, która zrobi dla nas średnie zdjęcia, którymi wstyd będzie się pochwalić. Dlatego poszukiwania warto rozpocząć od wyszukiwarki Google, która przeszuka dla nas cały Internet. I tak, jeśli poszukujemy fotografa, wystarczy, że wpiszemy „fotografia ślubna Kielce” i już mamy wszystko! Ostateczny wybór i podpisanie umowy to ostatnie fazy naszych poszukiwań, które mam nadzieję, zakończą się pełnym sukcesem.

man-couple-people-woman

Planowanie ślubu i wesela

Plan w głowie musi powstać na długo przed rozpoczęciem organizacji naszej ceremonii. Powinniśmy mieć już wszystko przemyślane, postawione, co bardzo by ułatwiło sprawę. Lista zadań i obowiązków to podstawa, bez której nic nie poczniemy. Zapiszemy w niej wszystkie nasze kroki, jakie musimy wykonać na drodze do pełnego sukcesu. I tak, pierwszą lokatę zajmuje hasło „Data ślubu”. Bez tej decyzji, nie ruszymy do przodu z naszą organizacją, więc bez marnowania czasu, ustalmy datę uroczystości. Na niej bazujemy przy podejmowaniu kolejnych kroków. Na drugi plan wysuwa się wybór sali weselnej. Polska rzeczywistość wygląda tak, że na lokal trzeba czekać minimum półtora roku, więc warto zarezerwować coś jak najszybciej. Potem jest zawrót głowy z muzykantami, kuchnią i jedzeniem, fotografem ślubnym. O tym ostatnim, powiem więcej w następnym akapicie. Z pobocznych spraw zostaje nam wybór sukni ślubnej, garnituru, wystrój kościoła, wiązanki itd. Gdy i to załatwimy, możemy spać spokojnie, mamy pewność, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik.

Tagi: ,

One Comment

Dodaj komentarz